ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM !

Jste fyzioterapeut/ka?

 Výborně, právě Vás nyní hledáme!

To, že si tělo ničíme především v práci je obecně známé. My aktivně pracujeme na tom, aby se tento negativní vliv snížil. Jedná se vlastně o snahu redukovat počet pacientů s chronickými stavy, se kterými se na klasické rehabce už nedá moc dělat. Zkušenosti nám ukázaly, že aplikace fyzio znalostí (cvičení, ergonomie, přednášky) do pracovního prostředí klienta je velice efektivní cesta, jak toho dosáhnout.

Nechcete být součástí klasického zdravotnického systému, kde se Vám střídají chroničtí pacienti jeden za druhým bez podstatných zlepšení? Chcete využít svůj potenciál v rámci služby, která dává smysl? Chcete být za svou práci adekvátně ohodnoceni? Chcete odborně růst?

Pokud ano, přidejte se k nám a pomozte nám zkvalitnit pracovní prostředí našich klientů k tomu, aby u nich nedošlo k chronickým potížím pohybové soustavy.

Zůčastněte se výběrového řízení na pozici terapeuta a ukažte co ve Vás je!

Kritéria:

Min. požadavky

- Titul Bc. a praxe v oboru Fyzioterapie

Výhodou

- Kvalitní komunikační dovednosti, flexibilita, odolnost vůči stresu, zájem o kariérní růst, zájem o smysluplnou práci v oboru

Nabízíme

- Možnost práce na plný pracovní úvazek

- Nadstandartní platové ohodnocení na pozici Fyzioterapeut

- Pracovní telefon a automobil

- Jednosměnný provoz, volné víkendy

- Pravidelné porady nad problematikou pohybové soustavy našich klientů

- Školení Hard skills - odborné kurzy z fyzioterapie

- Školení soft skills - motivační techniky individuální a skupinové

Náplň práce:

1) Primárně - podpora zdraví na pracovišti ve výrobním, či IT sektoru

  • a) Kompenzační pohybový program na pracovišti (realizace + vývoj)
  • b) Ergo poradenství na pracovišti (realizace + vývoj)
  • c) Workshopy na pracovišti (realizace + vývoj)

2) Sekundárně - individuální péče v ordinaci v rámci regeneračních služeb

Přidejte se k nám a rozšiřte Náš tým!

Máte zájem o účast ve výběrovém řízení? Zašlete nám své CV na mail personalni@zdravypodnik.cz a my se vám rádi ozveme.