FYZIOTERAPIE PRO KANCELÁŘE

ODBORNÁ DIAGNOSTIKA

Smyslem této fyzioterapeutické prohlídky je pomáhat firmám i zaměstnancům zjistit aktuální stav jejich pohybového aparátu pro kvalitní ochranu zdraví. Výstupem je shrnující formulář pro pacienta a souhrnná zpráva pro zaměstnavatele ohledně zdravotního stavu pohybového aparátu celého týmu i s doporučeními pro předcházení rizikům. Metodické postupy diagnostiky zahrnují unikátní know-how společnosti ZdravýPodnik, s.r.o., na jehož vývoji společnost pracuje od roku 2014. Jedná se o způsob, jak získat klíčové porovnatelné informace pro opravdu kvalitně zacílenou prevenci za minimum času.

KOMPENZAČNÍ POHYBOVÝ PROGRAM

Jedná se o odborně sestavený cvičební program, který pravidelným opakováním udržuje účastníky odolné před vznikem akutních, či chronických potíží pohybové soustavy. Cvičební prvky zohledňují negativní důsledky sedavé práce a pracují na tom, aby se neobjevovaly svalové dysbalance s touto činností spojené. Jedná se o nástroj, který slouží ke kompenzaci již existujících zdravotních potíží i k prevenci vznikajících. Program vždy sestavujeme na míru na základě naší fyzioterapeutické diagnostiky. Délka programu je standardně 6 a více měsíců. Součástí jsou odborné workshopy, standardně Workshop o výživě. U některých klientů chráníme takto zdraví jejich zaměstnanců nepřetržitě již od roku 2014. 

INDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPIE 

Cílem této služby je poskytovat v průběhu pracovní doby krátké individuální terapie, které podpoří mentální i tělesnou regeneraci a zajistí tak udržení optimálního výkonu v průběhu celého pracovního týdne. Výsledkem je taktéž eliminace nemocí z povolání z důvodu zvýšeného stresu a jednostranné zátěže při práci u PC. Pomocí fyzioterapeutických technik podporujeme regeneraci přetěžovaných oblastí a tak zásadně snižujeme riziko vážného poškození. Typicky např. uvolňování fascií předloktí proti syndromu karpálního tunelu, aplikace měkkých a mobilizačních technik k uvolnění zad, aplikace kinesiotapu ke snížení bolestí ramene, či působení fyzikální terapie ke zvýšení rychlosti vedení středového nervu. Masáže na pracovišti jsou dávnou historií! Buďte pokrokoví a pořiďte si k Vám do práce fyzioterapeuty.

POUKÁZKY NA FYZIOTERAPII

Chcete nabízet Vašim lidem cílenou fyzioterapii a hledáte nejjednodušší řešení? Pak využijte naše poukázky, kde Vás odkážeme na nejbližší fyzioterapeuty, kteří znají důsledky sedavé práce a Vašim lidem poskytnou plnohodnotný servis po práci! 

Zajímáte se o novinky v rámci zdraví v kanceláři? 

Sledujte náš BLOG, který pravidelně aktualizujeme

Reference

Mgr. Jana Malotová

HR Specialist EdHouse s.r.o.

"Spokojenost s Vašimi službami byla veliká. Kolegové oceňovali jak komplexní diagnostiku, tak ergoporadenství pracovního místa, načerpali z nich potřebné znalosti, které převádí do praxe. Po Vašem pobytu u nás jsme se rozhodli také zavést pravidelné cvičení pro zaměstnance."

Mgr. Monika Mackovíková

Výkonná ředitelka NET University s.r.o.

"Absolvovala jsem již nespočet různých cvičení a vyzkoušela mnoho cvičební metod, nicméně až díky kompenzačním cvičením Zdravého podniku přímo na pracovišti pociťuji celkové narovnání a zpevnění těla i uvolnění ztuhlých svalů. Díky tomuto cvičení u mě ustoupily dlouhodobé bolesti zad a krční páteře. "