KOMPENZAČNÍ PROGRAMY NA MÍRU DIAGNOSTIKA

Podpořte zdraví svých zaměstnanců
na 100%

Kompenzační pohybové programy dlouhodobě eliminují negativní důsledky pravidelné práce a nutí cvičence přemýšlet opakovaně nad svým chováním k vlastnímu zdraví.

Pravidelným pohybem dochází k lepšímu vnímání svého těla, což je základní předpoklad k péči o něj. Díky znalosti funkce lidského těla volíme cílené pohybové prvky, které dokáží tělo na správném místě protáhnout, či posílit způsobem, který je příjemný pro všechny zúčastněné. Při provozování této služby jsme vypozorovali vliv pravidelného pohybu na další prvky v péči o své zdraví. 3 účastníci z 10ti přestali v průběhu prvního půl roku programu kouřit, 4 účastníci z 10ti aktivně přistupují k péči o svou fyzickou kondici, 2 účastníci z 10ti začali více řešit stravování, 1 účastník přerost svou ženu, když se mu podařilo lépe vyrovnat svá záda.

Navíc je program vždy koncipován na míru vašim potřebám a procesům.

Získejte unikátní systémové řešení pro udržení stability vašich personálních zdrojů a přitom darujte svým zaměstnancům vlajkovou loď mezi benefity, což je dlouhodobé zdraví.

Reference

Mgr. Monika Mackovíková

Výkonná ředitelka NET University s.r.o.

"Absolvovala jsem již nespočet různých cvičení a vyzkoušela mnoho cvičební metod, nicméně až díky kompenzačním cvičením Zdravého podniku přímo na pracovišti pociťuji celkové narovnání a zpevnění těla i uvolnění ztuhlých svalů. Díky tomuto cvičení u mě ustoupily dlouhodobé bolesti zad a krční páteře. Kompenzační cvičení se ZdravýPodnik ráda doporučuji dále, protože disponují nejen odbornými znalostmi a mají unikátní know-how, ale především mají pro tuto práci - někdo by řekl cit - já to nazývám obdarování."

Mgr. Jana Malotová

HR Specialist EdHouse s.r.o.

"Spokojenost s Vašimi službami byla veliká. Kolegové oceňovali jak komplexní diagnostiku, tak ergoporadenství pracovního místa, načerpali z nich potřebné znalosti, které převádí do praxe. Po Vašem pobytu u nás jsme se rozhodli také zavést pravidelné cvičení pro zaměstnance."