FYZIOTERAPIE PRO KANCELÁŘE

ODBORNÁ DIAGNOSTIKA

Smyslem této fyzioterapeutické prohlídky je pomáhat firmám i zaměstnancům zjistit aktuální stav jejich pohybového aparátu pro kvalitní ochranu zdraví. Výstupem je shrnující formulář pro pacienta a souhrnná zpráva pro zaměstnavatele ohledně zdravotního stavu pohybového aparátu celého týmu i s doporučeními pro předcházení rizikům. Metodické postupy diagnostiky zahrnují unikátní know-how společnosti ZdravýPodnik, s.r.o., na jehož vývoji společnost pracuje od roku 2014. Jedná se o způsob, jak získat klíčové porovnatelné informace pro opravdu kvalitně zacílenou prevenci za minimum času.


KOMPENZAČNÍ PROGRAM

Jedná se o odborně sestavený dlouhodobý vzdělávací program, který pravidelným zapojováním zaměstnanců do nácviku správných pohybů, zvyšuje jejich odolnost vůči zdravotním nárokům jejich práce. Služba tak reprezentuje dlouhodobý systematický přístup zaměstnavatele ke kompenzaci nezdravých pracovních poloh u zaměstnanců. Jedná se o nástroj, který slouží ke kompenzaci již existujících zdravotních rizik a k prevenci vznikajících rizik. Program vždy sestavujeme na míru na základě naší unikátní fyzioterapeutické diagnostiky. Délka programu je standardně 6 a více měsíců. U některých klientů chráníme takto zdraví jejich zaměstnanců nepřetržitě již od roku 2014. 

Zajímáte se o novinky v rámci zdraví v kanceláři? 

Sledujte náš BLOG, který pravidelně aktualizujeme

Reference

Mgr. Jana Malotová

HR Specialist EdHouse s.r.o.

"Spokojenost s Vašimi službami byla veliká. Kolegové oceňovali jak komplexní diagnostiku, tak ergoporadenství pracovního místa, načerpali z nich potřebné znalosti, které převádí do praxe. Po Vašem pobytu u nás jsme se rozhodli také zavést pravidelné cvičení pro zaměstnance."

Mgr. Monika Mackovíková

Výkonná ředitelka NET University s.r.o.

"Absolvovala jsem již nespočet různých cvičení a vyzkoušela mnoho cvičební metod, nicméně až díky kompenzačním cvičením Zdravého podniku přímo na pracovišti pociťuji celkové narovnání a zpevnění těla i uvolnění ztuhlých svalů. Díky tomuto cvičení u mě ustoupily dlouhodobé bolesti zad a krční páteře. "