DOBRÝ PODNIK JE ZDRAVÝ PODNIK

Věčné přitakávání kolegům, neustálé otáčení při poradách, shýbaní se pro vrtošivé kancelářské potřeby nebo artistické výkony při výměně tonerů... ano, práce v kanceláři může být velice krkolomná záležitost. Doslova.

Cvičením ku zdraví!

Ale teď vážně. Pokud pracujete v kanceláři, tak jistě víte, že největším nepřítelem zdravého myšlení a systematického uvažování je nepřetržité sezení, nejčastěji před obrazovkou počítače. A ano, otočné židle s opěrátky na ruce jsou sice fajn, ale
z dlouhodobého hlediska toho pro fyzickou pohodu vašich zaměstnanců moc nesvedou. Je obecně známým faktem, že jednostranná zátěž při sedavém zaměstnání má negativní dopad nejen na pohybový aparát, ale také na psychiku. A od toho se samozřejmě odvíjí výkon a finanční výsledky vaší firmy. Je to jednoduchá rovnice:

spokojený a zdravý zaměstnanec = prosperující firma.


Ať už jste zaměstnavatel nebo zaměstnanec, bolest krční, hrudní a bederní páteře, třeštění hlavy a brnění prstů jsou strašákem pro všechny. Proč tedy trpět, když můžete být pokrokoví a dopřát sobě i svým kolegům pravidelné a profesionální "sezení" s fyzioterapeutem. Ten navíc přijde rovnou k vám do firmy! Tento zahraniční trend je u nás teprve v počátcích, ale už teď má úžasné výsledky. Zeptejte se našich stávajících klientů. :-)

Co si od toho můžete slibovat?

Kromě instantního zvýšení karmy a vaší atraktivity jakožto zaměstnavatele také snížení počtu nemocí z povolání, optimalizaci ergonomie vašeho pracoviště. A především zvýšení výkonnosti, kreativity a práce! Metodické postupy při diagnostice zahrnují unikátní know-how naší společnosti Zdravý Podnik, s.r.o., na jehož vývoji pracujeme od roku 2014. Jedná se o způsob, jak získat klíčové porovnatelné informace pro opravdu kvalitně zacílenou prevenci za minimum času.

Má to smysl!

Cílem této fyzioterapeutické prohlídky je pomáhat firmám i zaměstnancům - zjistit aktuální stav jejich pohybového aparátu pro kvalitní ochranu zdraví. Výstupem je shrnující formulář pro pacienta a souhrnná zpráva pro zaměstnavatele ohledně zdravotního stavu pohybového aparátu celého týmu i s doporučeními pro předcházení rizikům. A proč si vybrat právě naše služby? Protože dobrý zaměstnavatel ví, že růst firmy a jejich zaměstnanců začíná u pořádného protažení.

Ukázková hodina zdarma

Máte zájem o konzultaci nebo první ukázkovou hodinu? Ozvěte se nám přes kontaktní formulář, zavolejte na telefon +420 608 948 492 nebo napište na ales.sladky@zdravypodnik.cz :-)

Mát zájem o ukázkovou hodinu zdarma?