ERGONOMIE PRO KANCELÁŘE

ERGOAUDIT pro kanceláře

Tato služba vám zajistí informace, jak vaši kancelář optimalizovat, aby  vyhovovala potřebám osob, které ji skutečně užívají, nikoliv univerzálního člověka. Jedná se o individuální hodnocení vybraného technicko-hospodářského pracovníka (THP) na jeho pracovišti. Výstupem jsou okamžitá ergonomická doporučení zaměstnanci pro zlepšení jeho pracoviště a souhrnná zpráva s doporučeními pro zaměstnavatele ke zlepšení pracovního prostředí zaměstnance. Jeden ergoaudit trvá 30 min na zaměstnance a zpráva je doručena zaměstnavateli do 10 dní. Služba vám může také pomoci s výběrem nového nábytku do kanceláře. 

WORKSHOP "Pracujte zdravě!"

Tato služba funguje jako nástroj pro proškolení a aktivního zapojení pracovníků v oblasti vlivů a principů sedavého zaměstnání na zdraví člověka, v oblasti optimální ergonomie sedavého pracovního místa včetně představení různých typů ergonomických pomůcek i řešení, až po výcvik správného (zdravého) aktivního sedu/ stoje včetně nácviku základních relaxačních a kompenzačních cvičebních technik a příkladů jejich správného využití. Workshop je záměrně koncipován velmi prakticky.  Celková délka workshopu je 3 hodiny plus přestávka 30 min, která je vyplněná případnou diskusí. Maximální počet účastníků je 14 osob. Služba zahrnuje 1-2 lektory, zapůjčení pomůcek a dopravu až za vámi. Workshopů lze realizovat 2 ks za jeden den.


VIDEONÁVOD ZDRAVÉ PRÁCE NA PC

Preferujete online formu nad osobním kontaktem? Využijte naší nové službu, která v krátkých a zábavných videích poskytuje základní návody jak si nastavit zdravé pracoviště s PC. Na videích se také dozvíte, jaké cviky a sporty využít ke kompenzaci sedavé práci. Pokud hledáte nejjednodušší způsob podpory zdraví na pracovišti pro své kolegy v kanceláři, právě jste jej našli!

Ukázka z Videonávodu

Zajímáte se o novinky v rámci zdraví v kanceláři?
Sledujte náš BLOG, který pravidelně aktualizujeme

Cílem tohoto projektu je ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni vytvoření softwarového řešení k hodnocení a úpravám v pracovním prostředí a zdraví pracovníka. Potřeby projektu jsou primárně čas odborníků, kteří budou provádět analýzu dostupných možností a potřeb projektu a současně zajistí přenos získaných znalostí do Beta verze Softwarové aplikace.