ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM !

Jste fyzioterapeut/ka?

 Výborně, právě Vás nyní hledáme!

To, že si tělo ničíme velmi často v práci je obecně známé. My aktivně pracujeme na tom, aby se tento negativní vliv snížil. V překladu se jedná o snahu redukovat počet pacientů s chronickými stavy, se kterými se na klasické rehabilitaci už nedá moc dělat. Zkušenosti nám ukázaly, že aplikace fyzioterapeutický znalostí (cvičení, terapie, ergonomie) přímo do pracovního prostředí klienta je velice efektivní cesta, jak tohoto dosáhnout.

Nechcete být součástí klasického zdravotnického systému, kde se Vám střídají chroničtí pacienti jeden za druhým bez podstatných zlepšení? Chcete využít svůj potenciál v rámci služby, která dává smysl? Chcete být za svou práci adekvátně ohodnoceni? Chcete odborně růst? 

Pokud ano, přidejte se k nám do týmu a pomozte zkvalitnit pracovní prostředí našich klientů k tomu, aby u nich nedocházelo k chronickým potížím pohybové soustavy.

Našimi stálými klienty jsou Siemens Elektromotory, Honeywell Aerospace Olomouc, Continental Automotive Czech Republic, Oriflame Softwares, OLC systems a další. Pokud máte zájem se podílet na podpoře zdraví např. v těchto společnostech, pište na tomas.mixa@zdravypodnik.cz.  

Min. požadavky

- Titul Bc. a praxe v oboru Fyzioterapie

Výhodou

- Kvalitní komunikační dovednosti, flexibilita, odolnost vůči stresu, zájem o kariérní růst, zájem o smysluplnou práci v oboru