O BforB Olomoucký kraj

Vize BforB v regionu:

Podporovat  spolupráci a důvěru mezi podnikateli v Olomouckém kraji, díky níž mohou firmy v našem okolí i náš region dynamicky růst. Soustředíme se v našich klubech BforB na efektivitu, profesionalitu a podporujeme vzájemnou důvěru našich členů. Vytváříme tak unikátní komunitu regionálních podnikatelů a manažerů, která v Olomouckém kraji nemá obdoby.

Cíle:

V roce 2013 jsme zahajovali s 1 klubem a se 7 členy, v roce 2015 jsme dosáhli 5 klubů v 5 městech regionu a 55 členů. V roce 2016 máme již 7 klubů v 5 městech a více jak 85 členů.  V roce 2017 plánujeme předat franšízu novému oblatnímu řediteli, který převezme vytvořenou manažerskou strukturu, bude schopen koncept v regionu dále rozvíjet, zahájit klub také v posledním neobsazeném okresním městě našeho kraje, v Jeseníku, a rozšíří počet členů naší komunity na 150 členů do roku 2018.

Obsah naší činnosti:

Pořádáme neformální setkání majitelů firem z Vaší oblasti dle konceptu Business for Breakfast z Velké Británie. Setkání probíhají u kvalitní snídaně a v rámci organizovaného programu si naši členové předávají nejen poptávky, inspiraci, informace a kontakty. Navzájem si tak pomáhají.

Kromě pravidelných snídaní realizujeme pro naše členy v lednu již tradiční PoVánoční networkingový večírek (účast vždy 80-100 osob), nově v prvnmí polovině roku také teambuildingové setkání jednotlivých klubů a v ednotlivých klubů. Jsme také iniciátory celomoravských meziklubových her BforB a naši členové se také aktivně účastní mimoklubových sportovních, společenských i volnočasových aktivit. Naším cílem je tak upevnit aktivní komunitu podnikatelů a vytvářet prostředí, ve kterém mohou dynamicky a přitom bezpečně růst.

Aktuálně hledáme nového kolegu pro funkci oblastního ředitele.
Stáhněte si podmínky výběrového řízení:

Nebo kontaktujte naši kancelář na olomouc@bforb.cz, popř. na: 731-523-055