ERGONOMIE PRO KANCELÁŘE

Upravte své pracovní místo, tak aby sedělo Vašemu tělu a podporovalo zdraví

Indivduální ERGOcheck:

V rámci individuálních konzultací a měření zajistíme správné nastavení židle, monitoru, klávesnice a myši. S účastníkem probereme jeho pracovní režim a možnosti pohybové kompenzace. Vše s ohledem na aktuální možnosti, příp. bolestivé stavy pracovníka. 

Skupinový ERGOworkshop "PRACUJTE ZDRAVĚ"!

V rámci skupinového workshopu podpoříme motivace k péči o své zdraví. Předáme nejčastější problémy v ergonomii a pohybovém režimu v rámci sedavého zaměstnání. Vše praktickou a zábavnou formou. Součástí workshopu je předání ilustračních materiálů s návody na základní protahovací cviky a základní pravidla ergonomicky nastaveného pracoviště

ERGOporadenství

Obnovujete nábytek v kanceláři a nevíte, zda je daná židle, či stůl vhodná k podpoře zdraví? Případně řešíte rozestavení pracovišť, klima, či světlo v místnosti a nejste si jisti, zda to bude v pořádku? Pokud ano, tak využijte tuto službu. 

Reference

Mgr. Jana Malotová

HR specialist EdHouse s.r.o.

"Spokojenost s Vašimi službami byla veliká. Kolegové oceňovali jak komplexní diagnostiku, tak ergoporadenství pracovního místa, načerpali z nich potřebné znalosti, které převádí do praxe. Po Vašem pobytu u nás jsme se rozhodli také zavést pravidelné cvičení pro zaměstnance."