REFERENCE

Mgr. Monika Mackovíková

Výkonná ředitelka NET University s.r.o.

"Absolvovala jsem již nespočet různých cvičení a vyzkoušela mnoho cvičebních metod, nicméně až díky kompenzačním cvičením Zdravého podniku přímo na pracovišti pociťuji celkové narovnání a zpevnění těla i uvolnění ztuhlých svalů. Díky tomuto cvičení u mě ustoupily dlouhodobé bolesti zad a krční páteře. Kompenzační cvičení se ZdravýPodnik ráda doporučuji dále, protože disponují nejen odbornými znalostmi a mají unikátní know-how, ale především mají pro tuto práci - někdo by řekl cit - já to nazývám obdarování."

Ing. Tomáš Mazáč

jednatel internetového obchodu a pneuservisu EXPRESPNEU.cz

"Celkově bych návštěvu a výstupní dokument služby ErgoAudit hodnotil velice pozitivně. Dle mého by si měla každá firma pozvat takového specialistu, který jim pracovní prostředí zkontroluje a pomůže zvýšit pracovní výkon."

Mgr. Jana Malotová

HR Specialist EdHouse s.r.o.

„Spokojenost s Vašimi službami byla veliká. Kolegové oceňovali jak komplexní diagnostiku, tak ergoporadenství pracovního místa, načerpali z nich potřebné znalosti, které převádí do praxe. Po Vašem pobytu u nás jsme se rozhodli také zavést pravidelné cvičení pro zaměstnance.“

Ing. Miroslav Palička

Jednatel Smartech Solutions s.r.o.

"Z workshopu od ZdravýPodnik jsme si odnesli náměty na zdravou práci. Bylo na kolegech, zda se rozhodnou a jak tyto poznatky přenesou na pracoviště. Někteří si nakoupili různé podstavce na monitory, ergonomické myši, někteří byli natolik kreativní, že si vytvořili pracoviště i na stání. Někteří pravidelně cvičí apod. Důležité pro mne, jako pro zaměstnavatele je to, že kolegové ví, že se o ně starám, avšak hlavně také to, že se o své zdraví musí starat sami."