Ergonomie, fyzioterapie a kompenzační programy na míru.       PODPORA ZDRAVÍ NA PRACOVIŠTI

Jsme českými experty na podporu zdraví na pracovišti


Na trhu působíme již od roku 2013, znalosti získáváme z akademických i neakademických zdrojů, z vlastní praxe a z vlastní výzkumné činnosti. 

Naše služby vždy koncipujeme zákazníkovi přímo na míru, jako systémové řešení, nikoliv jako univerzální benefit. Proto je naše práce vždy autentická vzhledem k úrovni zdraví a zdravotní zátěže
ve vašem týmu.

FYZIOTERAPIE PRO KANCELÁŘE                Přijde Vám, že pořád sedíte a tělo pomalu strádá? Chtěli byste v průběhu dne odborně vedený pohybový program, ale nevíte,      jak to uchopit?    Pomůžeme vám.

EGONOMIE PRO KANCELÁŘE            Máte, nebo plánujete nakoupit nábytek, nicméně zatím nevíte,  jak si jej nastavit, příp.  jak jej vybrat, aby to  mělo opravdu      zdravotní smysl? Pomůžeme vám

FYZIOTERAPIE PRO VÝROBU                    Je Váš provoz zatížen často nemocností a lidé si neustále stěžují na bolesti z práce? Chtěli byste předcházet, příp. řešit již vzniklé zdravotní potíže pracovníků,    ale nevíte jak?            Pomůžeme vám.

ERGONOMIE PRO VÝROBU            Vytváříte novou linku  a nevíte, jak ji designovat s ohledem na zdraví? Příp. bylo Vaše pracoviště klasifikováno jako rizikové a chtěli byste to změnit?    Pomůžeme vám. 

O zdraví na pracovišti se dočtete mnohé také na našem blogu: