Ergonomie, fyzioterapie a kompenzační programy na míru, to je PODPORA ZDRAVÍ NA PRACOVIŠTI

Aktuálně probíhají na stránce SLUŽBY úpravy ... 

Služby, které aktuálně nabízíme naleznete na našem katalogu pro období 2020 / 2021 v odkazu na tlačítku níže, kde naše nabídka odpovídá moderním trendům Zdravého Podniku.

FYZIOTERAPIE PRO  KANCELÁŘ  

Přijde Vám, že pořád sedíte a tělo pomalu strádá? Víte, že s tím potřebujete něco dělat, ale nikdy se nedonutíte? Chtěli byste v průběhu dne nakopnout? Pomůžeme Vám.

ERGONOMIE PRO KANCELÁŘ  

Máte nebo plánujete nakoupit nábytek, nicméně zatím nevíte jak jej vybrat, případně jak jej nastavit, aby to  mělo opravdu zdravotní smysl? Pomůžeme Vám.

FYZIOTERAPIE PRO VÝROBU

Je Váš provoz zatížen častou nemocností a lidé si neustále stěžují na fyzickou náročnost práce? Chtěli byste předcházet či řešit již vzniklé zdravotní potíže pracovníků, ale nevíte jak? Pomůžeme Vám. 

ERGONOMIE PRO VÝROBU 

Vytváříte novou linku  a nevíte, jak ji designovat s ohledem na zdraví? Příp. bylo Vaše pracoviště klasifikováno jako rizikové a chtěli byste to změnit? Pomůžeme Vám.


1) VSTUPNÍ ANALÝZA

2) APLIKACE ŘEŠENÍ

3) KONTROLNÍ ANALÝZA

Dlouhodobý efekt podpory zdraví na pracovišti:

  • Snižuje svalovou i celkovou únavu cca o 20 % = udržuje optimální výkon po celou směnu
  • Nižší únava = menší počet chyb a zmetků v rozmezí 10 - 30 %
  • Zvyšuje spokojenost zaměstnanců = lepší výkon a nižší fluktuace
  • Snižuje pravděpodobnost vzniku MSD's = nižší nemocnost z důvodu přetížení pohybového aparátu, méně dní nemocenské v rozmezí 10 - 30 %
  • Snižuje riziko vzniku nemocí z povolání o cca 30 %

Chcete poradit s výběrem vhodné služby k podpoře zdraví ve Vaší společnosti? Naší výhodou jsou zkušenosti s rozjezdem desítek projektů v segmentech jako je potravinářství, automotive, logistika či těžký průmysl. 

Sjednejte si úvodní schůzku s naším odborníkem, který Vám navrhne řešení na míru!

Objednávkový a kontaktní formulář