Ergonomie, fyzioterapie a kompenzační programy na míru, to je       PODPORA ZDRAVÍ NA PRACOVIŠTI

Jsme českými experty a inovátory v oblasti podpory zdraví na pracovišti

Na trhu působíme již od roku 2013. Znalosti získáváme z praxe i z vlastní výzkumné činnosti. Naše služby koncipujeme vždy zákazníkovi na míru, jako systémové řešení, nikoli jako univerzální benefit. 

FYZIOTERAPIE PRO KANCELÁŘE                Přijde Vám, že pořád sedíte a tělo pomalu strádá? Chtěli byste v průběhu dne odborně vedený pohybový program, ale nevíte,      jak to uchopit?    Pomůžeme vám.

EGONOMIE PRO KANCELÁŘE            Máte, nebo plánujete nakoupit nábytek, nicméně zatím nevíte,  jak si jej nastavit, příp.  jak jej vybrat, aby to  mělo opravdu      zdravotní smysl? Pomůžeme vám

FYZIOTERAPIE PRO VÝROBU                    Je Váš provoz zatížen často nemocností a lidé si neustále stěžují na bolesti z práce? Chtěli byste předcházet, příp. řešit již vzniklé zdravotní potíže pracovníků,    ale nevíte jak?            Pomůžeme vám.

ERGONOMIE PRO VÝROBU            Vytváříte novou linku  a nevíte, jak ji designovat s ohledem na zdraví? Příp. bylo Vaše pracoviště klasifikováno jako rizikové a chtěli byste to změnit?    Pomůžeme vám. 

Zajímáte se o novinky v rámci zdraví na pracovišti?
Sledujte náš BLOG, který pravidelně aktualizujeme